Corsair Chłodzenie CPU NAUTILUS 360 360mm
Corsair Chłodzenie CPU NAUTILUS 360 360mm Corsair Chłodzenie CPU NAUTILUS 360 360mm to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy. Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851.
Corsair Chłodzenie CPU NAUTILUS 360 360mm
Corsair Chłodzenie CPU NAUTILUS 360 360mm to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851. Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Ciśnienie statyczne wentylatora: 0,20 4,15 mm-H2O Długość rury: 450 mm . Wymiary: 396 x 120 x 27 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Poziom hałasu | 36dB |
| Pozostałe parametry | Ciśnienie statyczne wentylatora: 0,20 4,15 mm-H2O Długość rury: 450 mm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100obr./min |
| Przepływ powietrza | 72.8cfm |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Waga | 1.59kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 396 x 120 x 27 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Podświetlenie
- Nie
- Wymiary
- 396 x 120 x 27 mm
- Waga
- 1.59kg
- Wentylator
- 12 cm
- Pozostałe parametry
- Ciśnienie statyczne wentylatora: 0,20 4,15 mm-H2O Długość rury: 450 mm
- Prędkość wentylatora (maks.)
- 2100obr./min
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA1700
LGA1851
Socket AM4
Socket AM5 - Przepływ powietrza
- 72.8cfm
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Cieczą
- Liczba wentylatorów
- 3
- Poziom hałasu
- 36dB
- Rodzaj złącza (zasilanie went.)
- 4-pin
Specyficzne kody
- EAN13
- 840006687535
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także