Thermaltake Chłodzenie wodne - AIO TH240-S V3 ARGB
Thermaltake Chłodzenie wodne - AIO TH240-S V3 ARGB Thermaltake Chłodzenie wodne - AIO TH240-S V3 ARGB to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy. Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851.
Thermaltake Chłodzenie wodne - AIO TH240-S V3 ARGB
Thermaltake Chłodzenie wodne - AIO TH240-S V3 ARGB to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851. Gwarancja: 24 miesięcy - Rękojmia. Wymiary: Radiator: 277 x 120 x 27 mm Wentylator: 240 × 120 × 25 mm .
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | Socket AM4, LGA1700, Socket AM5, LGA1851 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Rękojmia |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Podświetlenie | ARGB |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500obr./min |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin, 3-pin |
| TDP | 365W |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Wentylator | 14 cm |
| Wymiary | Radiator: 277 x 120 x 27 mm Wentylator: 240 × 120 × 25 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Rękojmia
- Podświetlenie
- ARGB
- Wymiary
- Radiator: 277 x 120 x 27 mm Wentylator: 240 × 120 × 25 mm
- Wentylator
- 14 cm
- Prędkość wentylatora (maks.)
- 2500obr./min
- Podstawka / Blok CPU
- Miedziany
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA1700
LGA1851
Socket AM4
Socket AM5 - Prędkość wentylatora (min.)
- 500obr./min
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Cieczą
- Liczba wentylatorów
- 2
- Rodzaj złącza (zasilanie went.)
- 3-pin
4-pin - TDP
- 365W
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711658545923
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także