Thermaltake Chłodzenie procesora - TOUGHAIR 710 (TDP 250W, 140mm*2, 7x 6mm
Thermaltake Chłodzenie procesora - TOUGHAIR 710 (TDP 250W, 140mm*2, 7x 6mm Thermaltake Chłodzenie procesora - TOUGHAIR 710 (TDP 250W, 140mm*2, 7x 6mm to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Thermaltake Chłodzenie procesora - TOUGHAIR 710 (TDP 250W, 140mm*2, 7x 6mm
Thermaltake Chłodzenie procesora - TOUGHAIR 710 (TDP 250W, 140mm*2, 7x 6mm to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: LGA1150, LGA2011, LGA1155, LGA1156, LGA1151, Socket AM4, LGA2066, LGA2011-3, LGA1200, LGA1700, Socket AM5. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 148,6 x 146,6 x 188,5 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | LGA1150, LGA2011, LGA1155, LGA1156, LGA1151, Socket AM4, LGA2066, LGA2011-3, LGA1200, LGA1700, Socket AM5 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość rurek Heatpipe | 7 |
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Poziom hałasu | 23.9dB |
| Przepływ powietrza | 81.96cfm |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| TDP | 250W |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Wentylator | 14 cm |
| Wymiary | 148,6 x 146,6 x 188,5 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Podświetlenie
- Nie
- Wymiary
- 148,6 x 146,6 x 188,5 mm
- Wentylator
- 14 cm
- Prędkość wentylatora (maks.)
- Podstawka / Blok CPU
- Aluminium
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA1150
LGA1151
LGA1155
LGA1156
LGA1200
LGA1700
LGA2011
LGA2011-3
LGA2066
Socket AM4
Socket AM5 - Prędkość wentylatora (min.)
- Przepływ powietrza
- 81.96cfm
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Powietrzem
- Liczba wentylatorów
- Ilość rurek Heatpipe
- 7
- Poziom hałasu
- 23.9dB
- Rodzaj złącza (zasilanie went.)
- 4-pin
- TDP
- 250W
Specyficzne kody
- EAN13
- 4713227538701
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także