Be quiet! Chłodzenie wodne Silent Loop 3 360mm AIO
605,00 zł
Brutto
Be quiet! Chłodzenie wodne Silent Loop 3 360mm AIO Be quiet! Chłodzenie wodne Silent Loop 3 360mm AIO to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy. 38.8dB.
Be quiet! Chłodzenie wodne Silent Loop 3 360mm AIO
Be quiet! Chłodzenie wodne Silent Loop 3 360mm AIO to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
38.8dB
Poziom hałasu
36 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
3
Liczba wentylatorów
Miedź-Nikiel
Podstawka / Blok CPU
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: LGA1150, LGA1155, LGA1151, Socket AM4, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, Socket TR4, Socket sTRX4, LGA1851, Socket TR5. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | LGA1150, LGA1155, LGA1151, Socket AM4, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, Socket TR4, Socket sTRX4, LGA1851, Socket TR5 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Podstawka / Blok CPU | Miedź-Nikiel |
| Podświetlenie | ARGB |
| Poziom hałasu | 38.8dB |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500obr./min |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Waga | 1.77kg |
| Wentylator | 12 cm |
BW025
13 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Podświetlenie
- ARGB
- Waga
- 1.77kg
- Wentylator
- 12 cm
- Prędkość wentylatora (maks.)
- 2500obr./min
- Podstawka / Blok CPU
- Miedź-Nikiel
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA1150
LGA1151
LGA1155
LGA1200
LGA1700
LGA1851
Socket AM4
Socket AM5
Socket TR4
Socket TR5
Socket sTRX4 - Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Cieczą
- Liczba wentylatorów
- 3
- Poziom hałasu
- 38.8dB
- Rodzaj złącza (zasilanie went.)
- 4-pin
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052192542
chat
Komentarze (1)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także