Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X OPTIMA 2 CPU Cooler
Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X OPTIMA 2 CPU Cooler Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X OPTIMA 2 CPU Cooler to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X OPTIMA 2 CPU Cooler
Zalman Chłodzenie procesora CNPS9X OPTIMA 2 CPU Cooler to chłodzenie procesora. Odprowadza ciepło z procesora, zapewniając stabilną temperaturę pracy.
Kluczowe cechy
Gniazdo procesora: Socket AM3, LGA2011, Socket AM4, LGA2066, LGA2011-3, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA115X, LGA1851. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Wymiary wentylatora: 120 x 120 x 25 mm Żywotność wentylatora: 40 000 godzin . Wymiary: 120 x 75 x 155 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gniazdo procesora | Socket AM3, LGA2011, Socket AM4, LGA2066, LGA2011-3, LGA1200, LGA1700, Socket AM5, LGA115X, LGA1851 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Podstawka / Blok CPU | Miedziany |
| Podświetlenie | RGB |
| Poziom hałasu | 29.5dB |
| Pozostałe parametry | Wymiary wentylatora: 120 x 120 x 25 mm Żywotność wentylatora: 40 000 godzin |
| Przepływ powietrza | 47.12cfm |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzaj złącza (zasilanie went.) | 4-pin |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Waga | 635g |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 120 x 75 x 155 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Podświetlenie
- RGB
- Wymiary
- 120 x 75 x 155 mm
- Waga
- 635g
- Wentylator
- 12 cm
- Pozostałe parametry
- Wymiary wentylatora: 120 x 120 x 25 mm Żywotność wentylatora: 40 000 godzin
- Prędkość wentylatora (maks.)
- Podstawka / Blok CPU
- Miedziany
- Radiator (CPU)
- Aluminium
- Gniazdo procesora
- LGA115X
LGA1200
LGA1700
LGA1851
LGA2011
LGA2011-3
LGA2066
Socket AM3
Socket AM4
Socket AM5 - Prędkość wentylatora (min.)
- Przepływ powietrza
- 47.12cfm
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne
- Technologia chłodzenia
- Powietrzem
- Liczba wentylatorów
- Ilość rurek Heatpipe
- Poziom hałasu
- 29.5dB
- Rodzaj złącza (zasilanie went.)
- 4-pin
Specyficzne kody
- EAN13
- 8800263650361
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także