TACENS Obudowa MARS MC-AIR BLACK ATX 4x FRGB fan
TACENS Obudowa MARS MC-AIR BLACK ATX 4x FRGB fan TACENS Obudowa MARS MC-AIR BLACK ATX 4x FRGB fan to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy.
TACENS Obudowa MARS MC-AIR BLACK ATX 4x FRGB fan
TACENS Obudowa MARS MC-AIR BLACK ATX 4x FRGB fan to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 120 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód). Opcjonalne wentylatory: 2 x 120/140 mm (góra).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo).
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 4 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 325mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 157mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | FRGB |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 4.15kg |
| Wymiary | 380 x 202 x 452 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm FRGB (tył), 3 x 120 mm FRGB (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 380 x 202 x 452 mm
- Waga
- 4.15kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.0
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 2.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 4
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Maksymalna długość karty graficznej
- 325mm
- Podświetlenie obudowy
- FRGB
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 4
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm FRGB (tył)
3 x 120 mm FRGB (przód) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 157mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 6
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (przód)
1 x 120 mm (tył)
1 x 240 mm (przód)
1 x 360 mm (przód) - Opcjonalne wentylatory
- 2 x 120/140 mm (góra)
- Ilość miejsc na karty rozszerzeń
- 7
Specyficzne kody
- EAN13
- 8435693107989
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także