Fractal Design Obudowa Pop XL Air RGB Black TG Clear Tint
Fractal Design Obudowa Pop XL Air RGB Black TG Clear Tint Fractal Design Obudowa Pop XL Air RGB Black TG Clear Tint to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Fractal Design Obudowa Pop XL Air RGB Black TG Clear Tint
Fractal Design Obudowa Pop XL Air RGB Black TG Clear Tint to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Micro ATX, ATX, E-ATX, Mini ITX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 522 x 230 x 520 mm. Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Micro ATX, ATX, E-ATX, Mini ITX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 2 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Big Tower |
| Waga | 9.65kg |
| Wentylator | 12 cm, 14 cm |
| Wymiary | 522 x 230 x 520 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0 |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 522 x 230 x 520 mm
- Waga
- 9.65kg
- Wentylator
- 12 cm
14 cm - Typ obudowy
- Big Tower
- Format obudowy
- ATX
E-ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 4
- Złącza na przednim panelu
- 1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 2
Specyficzne kody
- EAN13
- 7340172703631
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także