Be quiet! Obudowa Light Base 500 LX White
Be quiet! Obudowa Light Base 500 LX White Be quiet! Obudowa Light Base 500 LX White to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy Micro ATX, ATX, Mini-ATX.
Be quiet! Obudowa Light Base 500 LX White
Be quiet! Obudowa Light Base 500 LX White to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Akcesoria w zestawie: Zestaw śrub (napędy/płyta główna) Dodatkowe dystanse 1 szt. Opaski zaciskowe 5 szt. Uchwyt VGA do odwróconego układu . Format obudowy: Micro ATX, ATX, Mini-ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 140 mm (bok), 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (góra), 1 x 120 mm (bok).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Zestaw śrub (napędy/płyta główna) Dodatkowe dystanse 1 szt. Opaski zaciskowe 5 szt. Uchwyt VGA do odwróconego układu |
| Format obudowy | Micro ATX, ATX, Mini-ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 3 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 400mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 185mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (bok), 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (góra), 1 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra), 3 x 120 mm (dół), 3 x 120 mm (bok) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 10.95kg |
| Wymiary | Wymiary obudowy wyłączając stojak: 432 x 305 x 410 mm Wymiary obudowy włączając stojak: 432 x 305 x 436 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył), 3 x 120 mm ARGB (bok) |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB Typ C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- Wymiary obudowy wyłączając stojak: 432 x 305 x 410 mm Wymiary obudowy włączając stojak: 432 x 305 x 436 mm
- Waga
- 10.95kg
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini-ATX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 1
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB Typ C
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.0 - Akcesoria w zestawie
- Zestaw śrub (napędy/płyta główna) Dodatkowe dystanse 1 szt. Opaski zaciskowe 5 szt. Uchwyt VGA do odwróconego układu
- Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 3
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- 400mm
- Podświetlenie obudowy
- ARGB
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 4
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm ARGB (tył)
3 x 120 mm ARGB (bok) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 185mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 10
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (bok)
1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (bok)
1 x 240 mm (góra)
1 x 280 mm (góra)
1 x 360 mm (góra) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył)
3 x 120 mm (bok)
3 x 120 mm (dół)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) - Maksymalna długość zasilacza
- 400mm
- Kompatybilny standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052193891
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także