Be quiet! Obudowa Dark Base Pro 901 BGW50
Be quiet! Obudowa Dark Base Pro 901 BGW50 Be quiet! Obudowa Dark Base Pro 901 BGW50 to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Big Tower Typ obudowy Micro ATX, ATX, XL-ATX, E-ATX, Mini-ATX.
Be quiet! Obudowa Dark Base Pro 901 BGW50
Be quiet! Obudowa Dark Base Pro 901 BGW50 to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Micro ATX, ATX, XL-ATX, E-ATX, Mini-ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 569 x 254 x 603 mm. Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 4 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C, Kontroler wentylatorów.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 4 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C, Kontroler wentylatorów.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Micro ATX, ATX, XL-ATX, E-ATX, Mini-ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 24 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 16 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 7 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Big Tower |
| Waga | 17.8kg |
| Wentylator | 14 cm |
| Wymiary | 569 x 254 x 603 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 4 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Typ C, Kontroler wentylatorów |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 569 x 254 x 603 mm
- Waga
- 17.8kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Wentylator
- 14 cm
- Typ obudowy
- Big Tower
- Format obudowy
- ATX
E-ATX
Micro ATX
Mini-ATX
XL-ATX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 7
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 16
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.1 Typ C
1 x mikrofon
1 x słuchawki
4 x USB 3.0
Kontroler wentylatorów - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 24
- Air Duct
- Nie
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 1
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052190142
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także