Be quiet! Obudowa Pure Base 501 Airflow Black
Be quiet! Obudowa Pure Base 501 Airflow Black Be quiet! Obudowa Pure Base 501 Airflow Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy Mini ITX, Micro ATX, ATX.
Be quiet! Obudowa Pure Base 501 Airflow Black
Be quiet! Obudowa Pure Base 501 Airflow Black to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX, ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód). Opcjonalne wentylatory: 2 x 120/140 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon/słuchawki (combo), Power, Reset, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX, ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 7 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 2 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 368mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 200mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 178mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) |
| Panel boczny | SPCC |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 6.78kg |
| Wymiary | 450 x 231 x 463 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 140 mm (tył), 1 x 140 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo), Power, Reset, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 450 x 231 x 463 mm
- Waga
- 6.78kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 5
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.2 Gen1
Power
Reset - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 7
- Panel boczny
- SPCC
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- 368mm
- Podświetlenie obudowy
- Nie
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 2
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 140 mm (przód)
1 x 140 mm (tył) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 178mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 6
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (przód)
1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (przód)
1 x 140 mm (tył)
1 x 240 mm (góra)
1 x 240 mm (przód)
1 x 280 mm (przód)
1 x 360 mm (przód) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (tył)
2 x 120/140 mm (góra)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) - Maksymalna długość zasilacza
- 200mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052191804
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także