Obudowa Chieftec BX-10B-OP mATX bez zasilacza z oknem
Obudowa Chieftec BX-10B-OP mATX bez zasilacza z oknem Obudowa Chieftec BX-10B-OP mATX bez zasilacza z oknem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych. Mini Tower.
Obudowa Chieftec BX-10B-OP mATX bez zasilacza z oknem
Obudowa Chieftec BX-10B-OP mATX bez zasilacza z oknem to obudowa komputerowa Micro ATX. Kompaktowa obudowa do mniejszych zestawów komputerowych.
Kluczowe cechy
Gniazda na panelu: Wyjście słuchawkowe, USB Typ C x1, USB 3.0 x1. Wyposażenie dodatkowe: Zestaw srub , 1x 120 mm PWM wentylator.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Zestaw srub , 1x 120 mm PWM wentylator.
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | Mini-ITX, M-ATX |
| Gniazda na panelu | Wyjście słuchawkowe, USB Typ C x1, USB 3.0 x1 |
| Ilość wentylatorów (max) | 6 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 3 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 1 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 380 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 165 mm |
| Materiał | Stal |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 4 |
| Okno | Tak |
| Standard zasilacza | ATX |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 415 x 204 x 325 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zestaw srub , 1x 120 mm PWM wentylator |
Opis
- Typ obudowy
- Mini Tower
- Format płyty
- M-ATX
Mini-ITX - Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Zestaw srub , 1x 120 mm PWM wentylator
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 415 x 204 x 325
- Materiał
- Stal
- Obudowa z zasilaczem
- Nie
- Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
- 1 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
- 3 szt.
- Gniazda na panelu
- USB 3.0 x1
USB Typ C x1
Wyjście słuchawkowe - Miejsca na karty rozszerzeń
- 4
- Maksymalna długość karty graficznej
- 380 mm
- Okno
- Tak
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 165 mm
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 1 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 6 szt.
- Standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 0753263078063
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także