Thermaltake Obudowa - TR100 Mini - Snow
Thermaltake Obudowa - TR100 Mini - Snow Thermaltake Obudowa - TR100 Mini - Snow to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Mini Tower Typ obudowy Mini ITX Format obudowy.
Thermaltake Obudowa - TR100 Mini - Snow
Thermaltake Obudowa - TR100 Mini - Snow to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Gwarancja: 36 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 140 mm (góra), 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (góra), 1 x 280 mm (góra). Opcjonalne wentylatory: 1 x 120 mm (przód), 2 x 120/140 mm (góra). Panel boczny: Tak (NIE ZAZNACZAĆ).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Rękojmia |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kompatybilny standard zasilacza | SFX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 2 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 360mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 130mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 68mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (góra), 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (góra), 1 x 280 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (przód), 2 x 120/140 mm (góra) |
| Panel boczny | Tak (NIE ZAZNACZAĆ) |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Wymiary | 294 * 179 * 391 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 294 * 179 * 391 mm
- Typ obudowy
- Mini Tower
- Format obudowy
- Mini ITX
- Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 3.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 2
- Panel boczny
- Tak (NIE ZAZNACZAĆ)
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- 360mm
- Podświetlenie obudowy
- Nie
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 0
- Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 68mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 0
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (góra)
1 x 140 mm (góra)
1 x 240 mm (góra)
1 x 280 mm (góra) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (przód)
2 x 120/140 mm (góra) - Maksymalna długość zasilacza
- 130mm
- Kompatybilny standard zasilacza
- SFX
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711475648357
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także