Be quiet! Obudowa Pure Base 501 Airflow White
Be quiet! Obudowa Pure Base 501 Airflow White Be quiet! Obudowa Pure Base 501 Airflow White to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy Micro ATX, ATX, Mini-ATX.
Be quiet! Obudowa Pure Base 501 Airflow White
Be quiet! Obudowa Pure Base 501 Airflow White to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Micro ATX, ATX, Mini-ATX. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód). Opcjonalne wentylatory: 2 x 120/140 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon/słuchawki (combo), Power, Reset, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Micro ATX, ATX, Mini-ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 7 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 2 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 368mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 200mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 178mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra), 1 x 280 mm (przód), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 1 x 240 mm (przód), 1 x 140 mm (przód), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (przód), 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 140 mm (tył), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) |
| Panel boczny | SPCC |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 6.82kg |
| Wymiary | 450 x 231 x 463 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 140 mm (tył), 1 x 140 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo), Power, Reset, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 450 x 231 x 463 mm
- Waga
- 6.82kg
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini-ATX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 5
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.2 Gen1
Power
Reset - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 7
- Panel boczny
- SPCC
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- 368mm
- Podświetlenie obudowy
- Nie
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 2
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 140 mm (przód)
1 x 140 mm (tył) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 178mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 6
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (przód)
1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (przód)
1 x 140 mm (tył)
1 x 240 mm (góra)
1 x 240 mm (przód)
1 x 280 mm (przód)
1 x 360 mm (przód) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (tył)
2 x 120/140 mm (góra)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) - Maksymalna długość zasilacza
- 200mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260052191811
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także