Lenovo Monitor ThinkVision P24Q-40 23.8 cala 64B2GAT1EU
Lenovo Monitor ThinkVision P24Q-40 23.8 cala 64B2GAT1EU Lenovo Monitor ThinkVision P24Q-40 23.8 cala 64B2GAT1EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Lenovo Monitor ThinkVision P24Q-40 23.8 cala 64B2GAT1EU
Lenovo Monitor ThinkVision P24Q-40 23.8 cala 64B2GAT1EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x DisplayPort, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x DisplayPort, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x DisplayPort, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 45.3mm |
| Głębokość z podstawą | 190mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Grafitowy |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | P24Q-40 |
| Obszar widzialny w pionie | 296.4mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 526.8mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2058mm |
| Pobór mocy | 65W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 539.8mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3kg |
| Waga z podstawą | 5.1kg |
| Wysokość | 315.8mm |
| Wysokość (maks.) | 505.8mm |
| Wysokość z podstawą | 350.8mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Grafitowy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 3kg
- Model
- P24Q-40
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.4mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 526.8mm
- Plamka matrycy
- 0.2058mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x HDMI
1 x USB (Type B)
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
2 x DisplayPort
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
TCO - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 65W
- Klasa energetyczna
- C
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 315.8mm
- Szerokość
- 539.8mm
- Głębokość
- 45.3mm
- Wysokość z podstawą
- 350.8mm
- Głębokość z podstawą
- 190mm
- Waga z podstawą
- 5.1kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 505.8mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 120Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 198156604378
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także