LG Electronics Monitor zakrzywiony 32 cale 32G600A-B
LG Electronics Monitor zakrzywiony 32 cale 32G600A-B LG Electronics Monitor zakrzywiony 32 cale 32G600A-B to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. VA.
LG Electronics Monitor zakrzywiony 32 cale 32G600A-B
LG Electronics Monitor zakrzywiony 32 cale 32G600A-B to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI Kabel Display Port . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI Kabel Display Port |
| Czas reakcji new | 1ms |
| Częstotliwość odświeżania | 180Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 110.3mm |
| Głębokość z podstawą | 259.6mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | 32G600A-B |
| Plamka matrycy | 0.272mm |
| Pobór mocy | 22W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 702.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 4.4kg |
| Waga z podstawą | 6.7kg |
| Wysokość | 421.2mm |
| Wysokość (maks.) | 559.9mm |
| Wysokość z podstawą | 459.9mm |
| Zakrzywienie ekranu | 1000R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.4kg
- Model
- 32G600A-B
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.272mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 1ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
2 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- AMD FreeSync
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 22W
- Klasa energetyczna
- D
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI Kabel Display Port
- Wysokość
- 421.2mm
- Szerokość
- 702.5mm
- Głębokość
- 110.3mm
- Wysokość z podstawą
- 459.9mm
- Głębokość z podstawą
- 259.6mm
- Zakrzywienie ekranu
- 1000R
- Waga z podstawą
- 6.7kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 559.9mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 180Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Tak
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806096565490
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także