IIYAMA Monitor 22 cale OTF2216MC-B1, VA,poj.10pkt.1100cd,IP65,outdoor, VGA,
IIYAMA Monitor 22 cale OTF2216MC-B1, VA,poj.10pkt.1100cd,IP65,outdoor, VGA, IIYAMA Monitor 22 cale OTF2216MC-B1, VA,poj.10pkt.1100cd,IP65,outdoor, VGA, to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 22 cale OTF2216MC-B1, VA,poj.10pkt.1100cd,IP65,outdoor, VGA,
IIYAMA Monitor 22 cale OTF2216MC-B1, VA,poj.10pkt.1100cd,IP65,outdoor, VGA, to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 25ms |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 42.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 1100cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Model | OTF2216MC-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 269mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 477mm |
| Plamka matrycy | 0.248mm |
| Pobór mocy | 43W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 22'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 520mm |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 4.6kg |
| Wysokość | 315mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.6kg
- Model
- OTF2216MC-B1
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 22''
- Typ matrycy
- VA
- Ekran dotykowy
- Tak
- Obszar widzialny w pionie
- 269mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 477mm
- Plamka matrycy
- 0.248mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 25ms
- Jasność
- 1100cd/m²
- Kontrast statyczny
- 5 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
REACH
RoHS
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 43W
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 315mm
- Szerokość
- 520mm
- Głębokość
- 42.5mm
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570123735
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także