Samsung Monitor 34 cale ViewFinity S65CT VA 3440x1440 UWQHD 21:9 1xHDMI
Samsung Monitor 34 cale ViewFinity S65CT VA 3440x1440 UWQHD 21:9 1xHDMI Samsung Monitor 34 cale ViewFinity S65CT VA 3440x1440 UWQHD 21:9 1xHDMI to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Samsung Monitor 34 cale ViewFinity S65CT VA 3440x1440 UWQHD 21:9 1xHDMI
Samsung Monitor 34 cale ViewFinity S65CT VA 3440x1440 UWQHD 21:9 1xHDMI to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%. Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 3 x USB 3.0, 1 x RJ-45 LAN, 2 x Thunderbolt 4, 1 x DisplayPort. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 3 x USB 3.0, 1 x RJ-45 LAN, 2 x Thunderbolt 4, 1 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 3 x USB 3.0, 1 x RJ-45 LAN, 2 x Thunderbolt 4, 1 x DisplayPort |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 125mm |
| Głębokość z podstawą | 241mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | S34C650UAC |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.22mm |
| Pobór mocy | 32W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 34'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 806.6mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 5.3kg |
| Waga z podstawą | 8.1kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 369.4mm |
| Wysokość z podstawą | 561.5mm |
| Zakres regulacji wysokości | 120mm |
| Zakrzywienie ekranu | 1000R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 5.3kg
- Model
- S34C650UAC
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 34''
- Typ matrycy
- VA
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 333.72mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 797.22mm
- Proporcje obrazu
- 21:9
- Rozdzielczość
- 3440 x 1440
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 350cd/m²
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
2 x Thunderbolt 4
3 x USB 3.0 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 32W
- Klasa energetyczna
- G
- TCO Certified
- Tak
- Wysokość
- 369.4mm
- Szerokość
- 806.6mm
- Głębokość
- 125mm
- Kontrast dynamiczny
- Mega Contrast
- Wysokość z podstawą
- 561.5mm
- Głębokość z podstawą
- 241mm
- Zakrzywienie ekranu
- 1000R
- Waga z podstawą
- 8.1kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
- Zakres regulacji wysokości
- 120mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806095207834
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także