AOC Monitor 31.5 cala U32G4U Fast IPS 4K 160Hz HDMIx2 DP
AOC Monitor 31.5 cala U32G4U Fast IPS 4K 160Hz HDMIx2 DP AOC Monitor 31.5 cala U32G4U Fast IPS 4K 160Hz HDMIx2 DP to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
AOC Monitor 31.5 cala U32G4U Fast IPS 4K 160Hz HDMIx2 DP
AOC Monitor 31.5 cala U32G4U Fast IPS 4K 160Hz HDMIx2 DP to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI 1,8 m Kabel Displayport 1,8 m Kabel do podłączania urządzeń peryferyjnych USB-B: USB-B do A 1,8 m Kabel zasilający . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI 1,8 m Kabel Displayport 1,8 m Kabel do podłączania urządzeń peryferyjnych USB-B: USB-B do A 1,8 m Kabel zasilający |
| Czas reakcji MPRT | 0.5ms |
| Czas reakcji new | 1ms |
| Częstotliwość odświeżania | 160Hz |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 59.9mm |
| Głębokość z podstawą | 269.6mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 450cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | U32G4U |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.1818mm |
| Pobór mocy | 29W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 716.1mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga | 5.72kg |
| Waga z podstawą | 8.01kg |
| Wysokość | 424.3mm |
| Wysokość (maks.) | 592mm |
| Wysokość z podstawą | 462mm |
| Zakres regulacji wysokości | 130mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 5.72kg
- Model
- U32G4U
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.1818mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- 1ms
- Jasność
- 450cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
2 x HDMI
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CB
CE
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ISO 9241-307
REACH
RoHS
TUV
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 29W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kabel HDMI 1,8 m Kabel Displayport 1,8 m Kabel do podłączania urządzeń peryferyjnych USB-B: USB-B do A 1,8 m Kabel zasilający
- Wysokość
- 424.3mm
- Szerokość
- 716.1mm
- Głębokość
- 59.9mm
- Kontrast dynamiczny
- 80 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 462mm
- Głębokość z podstawą
- 269.6mm
- Waga z podstawą
- 8.01kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 592mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 160Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
- Czas reakcji MPRT
- 0.5ms
- Zakres regulacji wysokości
- 130mm
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Tak
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986113113
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także