Thermaltake Zasilacz - Toughpower GF3 1650W Gold F Modular 14cm Gen5
1 413,00 zł
Brutto
Thermaltake Zasilacz - Toughpower GF3 1650W Gold F Modular 14cm Gen5 Thermaltake Zasilacz - Toughpower GF3 1650W Gold F Modular 14cm Gen5 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Thermaltake Zasilacz - Toughpower GF3 1650W Gold F Modular 14cm Gen5
Thermaltake Zasilacz - Toughpower GF3 1650W Gold F Modular 14cm Gen5 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Aktywny
PFC
80 PLUS Gold
Certyfikat 80+
60 miesięcy - Rękojmia
Gwarancja
1
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 60 miesięcy - Rękojmia. Wymiary: 150 x 86 x 180 mm.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Rękojmia |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 8 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 9 |
| Ilość złącz zas. SATA | 16 |
| Moc zasilacza | 1650 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 14 cm |
| Wymiary | 150 x 86 x 180 mm |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
PS-TPD-1650FNFAGE-4
1 Przedmiot
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 150 x 86 x 180 mm
- Moc zasilacza
- 1650 W
- Wentylator
- 14 cm
- PFC
- Aktywny
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 8
- Ilość złącz zas. SATA
- 16
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 9
- Złącze zas. MB
- 24 pin
- Zasilacz modularny
- Tak
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Gold
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 1
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 1
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Ilość złącz zas. Floppy
- 1
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 2
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 4713227534468
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także