Corsair Zasilacz CX550 550W 80+ BRONZE N.MODULAR ATX EU
Corsair Zasilacz CX550 550W 80+ BRONZE N.MODULAR ATX EU Corsair Zasilacz CX550 550W 80+ BRONZE N.MODULAR ATX EU to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Corsair Zasilacz CX550 550W 80+ BRONZE N.MODULAR ATX EU
Corsair Zasilacz CX550 550W 80+ BRONZE N.MODULAR ATX EU to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Akcesoria w zestawie: Zasilacz CX550 Kabel zasilający Śruby mocujące Opaski . Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 125 x 150 x 86 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz CX550 Kabel zasilający Śruby mocujące Opaski |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Format (zasilacze) | ATX |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 3 |
| Moc zasilacza | 550 W |
| PFC | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 125 x 150 x 86 mm |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 125 x 150 x 86 mm
- Moc zasilacza
- 550 W
- Wentylator
- 12 cm
- PFC
- Brak
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 0
- Ilość złącz zas. SATA
- 3
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 0
- Złącze zas. MB
- 24 pin
- Zasilacz modularny
- Nie
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Bronze
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 1
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 2
- Format (zasilacze)
- ATX
- Akcesoria w zestawie
- Zasilacz CX550 Kabel zasilający Śruby mocujące Opaski
- Ilość złącz zas. Floppy
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 0
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 840006670773
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także