IIYAMA Monitor 24 cale T2452MSC-W1AG FHD,10PKT, POJ, IPS, HDMI, DP, 400cd,
IIYAMA Monitor 24 cale T2452MSC-W1AG FHD,10PKT, POJ, IPS, HDMI, DP, 400cd, IIYAMA Monitor 24 cale T2452MSC-W1AG FHD,10PKT, POJ, IPS, HDMI, DP, 400cd, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 24 cale T2452MSC-W1AG FHD,10PKT, POJ, IPS, HDMI, DP, 400cd,
IIYAMA Monitor 24 cale T2452MSC-W1AG FHD,10PKT, POJ, IPS, HDMI, DP, 400cd, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 83kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 253.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | T2452MSC-W1AG |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527mm |
| Plamka matrycy | 0.275mm |
| Pobór mocy | 16W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 567mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 5.6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 385mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 5.6kg
- Model
- T2452MSC-W1AG
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 24''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.5mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 527mm
- Plamka matrycy
- 0.275mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
REACH
RoHS
TUV
UKCA
WEEE
cTUVus - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 16W
- Klasa energetyczna
- E
- Wysokość
- 385mm
- Szerokość
- 567mm
- Głębokość
- 253.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 83kHz
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Kensington Security Slot
- Tak
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Nie
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570127207
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także