HP Inc. Monitor S3 Pro 322pe FHD MNTR AK2F1UT ABB
HP Inc. Monitor S3 Pro 322pe FHD MNTR AK2F1UT ABB HP Inc. Monitor S3 Pro 322pe FHD MNTR AK2F1UT ABB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
HP Inc. Monitor S3 Pro 322pe FHD MNTR AK2F1UT ABB
HP Inc. Monitor S3 Pro 322pe FHD MNTR AK2F1UT ABB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Monitor Przewód HDMI Skrócona instrukcja obsługi Przewód zasilania sieciowego . Data Act: HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%. Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Monitor Przewód HDMI Skrócona instrukcja obsługi Przewód zasilania sieciowego |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 4.3cm |
| Głębokość z podstawą | 21cm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 8 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | HP S3 Pro 322pe FHD MNTR |
| Obszar widzialny w pionie | 26.03cm |
| Obszar widzialny w poziomie | 47.87cm |
| Pobór mocy | 11.8W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.45'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 49.3cm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 2.6kg |
| Wysokość | 28.7cm |
| Wysokość z podstawą | 37.4cm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- HP S3 Pro 322pe FHD MNTR
- Przekątna ekranu 2
- 21.45''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 26.03cm
- Obszar widzialny w poziomie
- 47.87cm
- Plamka matrycy
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- BSMI
CB
CCC
CECP
CEL
EAC
ErP
ISC
ISO 9241-307
KC
KCC
MEPS
NOM
PSB
RoHS
SEPA
TUV
VCCI
WEEE
cTUVus - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 11.8W
- Klasa energetyczna
- D
- Akcesoria w zestawie
- Monitor Przewód HDMI Skrócona instrukcja obsługi Przewód zasilania sieciowego
- Wysokość
- 28.7cm
- Szerokość
- 49.3cm
- Głębokość
- 4.3cm
- Kontrast dynamiczny
- 8 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 37.4cm
- Głębokość z podstawą
- 21cm
- Waga z podstawą
- 2.6kg
- Informacje o gwarancji
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 198828988393
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także