HyperX Mysz PulsFire Core Gaming Czarna - 4P4F8AA
HyperX Mysz PulsFire Core Gaming Czarna - 4P4F8AA HyperX Mysz PulsFire Core Gaming Czarna - 4P4F8AA to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. HyperX Pulsefire Core.
HyperX Mysz PulsFire Core Gaming Czarna - 4P4F8AA
HyperX Mysz PulsFire Core Gaming Czarna - 4P4F8AA to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Mysz Instrukcja szybkiego uruchomienia . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: HyperX Pulsefire Core. Wymiary: 119 x 64 x 41 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Mysz Instrukcja szybkiego uruchomienia |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | HyperX Pulsefire Core |
| Podświetlenie | Tak, RGB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 6200dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 800dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 87g |
| Wymiary | 119 x 64 x 41 mm |
| Zasięg | 1.8m |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 7
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- 1
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 800dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 6200dpi
- Podświetlenie
- RGB
Tak - Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 119 x 64 x 41 mm
- Waga
- 87g
- Model
- HyperX Pulsefire Core
- Akcesoria w zestawie
- Mysz Instrukcja szybkiego uruchomienia
- Zasięg
- 1.8m
Specyficzne kody
- EAN13
- 196188043127
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także