Lenovo Zestaw bezprzewodowy Multi-Mode Pro Combo Klawiatura i Mysz 6000-US
Lenovo Zestaw bezprzewodowy Multi-Mode Pro Combo Klawiatura i Mysz 6000-US. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Lenovo Zestaw bezprzewodowy Multi-Mode Pro Combo Klawiatura i Mysz 6000-US
Lenovo Zestaw bezprzewodowy Multi-Mode Pro Combo Klawiatura i Mysz 6000-US to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: USB, Radio 2,4 GHz. Model: Multi-Mode Pro Combo Keyboard and Mouse 6000-US English. Wymiary: 433.6 x 123.4 x 25.2 mm, 61 x 113 x 36.4 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | Multi-Mode Pro Combo Keyboard and Mouse 6000-US English |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Rodzaj klawiatury | Standard |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 4000dpi |
| Waga | 415g, 60g |
| Wymiary | 433.6 x 123.4 x 25.2 mm, 61 x 113 x 36.4 mm |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AAA, Baterie/akumulatory AA |
| Zestaw z myszką | Tak |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Radio 2,4 GHz
USB - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Android
Chrome OS
Linux
Mac OS
Windows 10
Windows 11 - Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 4000dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
Baterie/akumulatory AAA - Wymiary
- 61 x 113 x 36.4 mm
433.6 x 123.4 x 25.2 mm - Waga
- 60g
415g - Model
- Multi-Mode Pro Combo Keyboard and Mouse 6000-US English
- Rodzaj klawiatury
- Standard
- Zestaw z myszką
- Tak
- Separator - nagłówek
- Klawiatura
Mysz - Podświetlana klawiatura
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 195892125426
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także