MSI Mysz bezprzewodowa Versa 300
115,99 zł
Brutto
MSI Mysz bezprzewodowa Versa 300. Model: Versa 300. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
MSI Mysz bezprzewodowa Versa 300
MSI Mysz bezprzewodowa Versa 300 to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Versa 300
Model
USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs: USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Wymiary: 125 x 64 x 41 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Model | Versa 300 |
| Podświetlenie | RGB |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 8000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 60g |
| Wymiary | 125 x 64 x 41 mm |
| Zasilanie (lista) | Bateria |
S12-4301260-CLA
30 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 6
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz
USB - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 8000dpi
- Podświetlenie
- RGB
- Zasilanie (lista)
- Bateria
- Wymiary
- 125 x 64 x 41 mm
- Waga
- 60g
- Model
- Versa 300
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377245920
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także