HyperX Mysz Classic 220 śnieżnobiała bezprzewodowa - 7KX12AA ABB
HyperX Mysz Classic 220 śnieżnobiała bezprzewodowa - 7KX12AA ABB HyperX Mysz Classic 220 śnieżnobiała bezprzewodowa - 7KX12AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
HyperX Mysz Classic 220 śnieżnobiała bezprzewodowa - 7KX12AA ABB
HyperX Mysz Classic 220 śnieżnobiała bezprzewodowa - 7KX12AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 9,48 x 5,7 x 3,91 cm. Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AA.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Model | HP 220 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 0.08kg |
| Wymiary | 9,48 x 5,7 x 3,91 cm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1600dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 9,48 x 5,7 x 3,91 cm
- Waga
- 0.08kg
- Model
- HP 220
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 193905408634
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także