YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth + USB A/C YMS 2090 NEO PRO
YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth + USB A/C YMS 2090 NEO PRO. Model: YMS 2090 NEO PRO. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth + USB A/C YMS 2090 NEO PRO
YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth + USB A/C YMS 2090 NEO PRO to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Dwa rodzaje odbiorników WL USB A USB C . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Kolor (wyliczeniowy): Czarny, Czerwone złoto.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Dwa rodzaje odbiorników WL USB A USB C |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Czerwone złoto |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | YMS 2090 NEO PRO |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 2400dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 1000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 98g |
| Wymiary | 110 x 72 x 41 mm |
| Zasięg | 10mm |
| Zasilanie (lista) | Akumulator |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 7
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Czerwone złoto - Liczba rolek
- 1
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 1000dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 2400dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Akumulator
- Wymiary
- 110 x 72 x 41 mm
- Waga
- 98g
- Model
- YMS 2090 NEO PRO
- Akcesoria w zestawie
- Dwa rodzaje odbiorników WL USB A USB C
- Zasięg
- 10mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590669359288
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także