Asus Mysz ROG Strix Impact III 2.4GHz/36k dpi/BT/biała
363,99 zł
Brutto
Asus Mysz ROG Strix Impact III 2.4GHz/36k dpi/BT/biała Asus Mysz ROG Strix Impact III 2.4GHz/36k dpi/BT/biała to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Asus Mysz ROG Strix Impact III 2.4GHz/36k dpi/BT/biała
Asus Mysz ROG Strix Impact III 2.4GHz/36k dpi/BT/biała to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Strix Impact III Wireless
Model
Bluetooth, Radio 2,4 GHz
Interfejs
12 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
Biały
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 12 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Model: Strix Impact III Wireless. Wymiary: 120 x 62 x 39 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 12 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Liczba przycisków | 5 |
| Model | Strix Impact III Wireless |
| Podświetlenie | RGB |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 36000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 57g |
| Wymiary | 120 x 62 x 39 mm |
| Zasilanie (lista) | Baterie |
90MP03D0-BMUA10
11 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 5
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 12 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 36000dpi
- Podświetlenie
- RGB
- Zasilanie (lista)
- Baterie
- Wymiary
- 120 x 62 x 39 mm
- Waga
- 57g
- Model
- Strix Impact III Wireless
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387635704
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także