HyperX Mysz 150 bezprzewodowa 2S9L1AA ABB
HyperX Mysz 150 bezprzewodowa 2S9L1AA ABB HyperX Mysz 150 bezprzewodowa 2S9L1AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. HP 150 Model USB Interfejs.
HyperX Mysz 150 bezprzewodowa 2S9L1AA ABB
HyperX Mysz 150 bezprzewodowa 2S9L1AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 10,3 x 6,11 x 3,4 cm. Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AA.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | HP 150 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 0.05kg |
| Wymiary | 10,3 x 6,11 x 3,4 cm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1600dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 10,3 x 6,11 x 3,4 cm
- Waga
- 0.05kg
- Model
- HP 150
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 195161814655
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także