HyperX Mysz bezprzewodowa 230 Slim AJ7C2AA ABB
HyperX Mysz bezprzewodowa 230 Slim AJ7C2AA ABB HyperX Mysz bezprzewodowa 230 Slim AJ7C2AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. HP 230 Slim Model.
HyperX Mysz bezprzewodowa 230 Slim AJ7C2AA ABB
HyperX Mysz bezprzewodowa 230 Slim AJ7C2AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Mysz bezprzewodowa Klucz sprzętowy USB Bateria AA Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Karta RTF (wybrane modele) . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 11,5 x 63,3 x 36,2 cm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Mysz bezprzewodowa Klucz sprzętowy USB Bateria AA Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Karta RTF (wybrane modele) |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | HP 230 Slim |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 69g |
| Wymiary | 11,5 x 63,3 x 36,2 cm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1600dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 11,5 x 63,3 x 36,2 cm
- Waga
- 69g
- Model
- HP 230 Slim
- Akcesoria w zestawie
- Mysz bezprzewodowa Klucz sprzętowy USB Bateria AA Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Karta RTF (wybrane modele)
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 198701218869
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także