Asus Mysz ROG Gladius III AmPoint 36K DPI/RF/BT/Bezprzewodowa/Czarna
Asus Mysz ROG Gladius III AmPoint 36K DPI/RF/BT/Bezprzewodowa/Czarna Asus Mysz ROG Gladius III AmPoint 36K DPI/RF/BT/Bezprzewodowa/Czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Asus Mysz ROG Gladius III AmPoint 36K DPI/RF/BT/Bezprzewodowa/Czarna
Asus Mysz ROG Gladius III AmPoint 36K DPI/RF/BT/Bezprzewodowa/Czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Model: Gladius III Wireless AimPoint. Wymiary: 123 x 68 x 44 mm.
Specyfikacja techniczna
| Długość przewodu | 2m |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Model | Gladius III Wireless AimPoint |
| Podświetlenie | RGB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 36000dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 100dpi |
| Waga | 79g |
| Wymiary | 123 x 68 x 44 mm |
| Zasilanie (lista) | Akumulator wbudowany |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Liczba przycisków
- 6
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz
USB - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 100dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 36000dpi
- Podświetlenie
- RGB
- Zasilanie (lista)
- Akumulator wbudowany
- Wymiary
- 123 x 68 x 44 mm
- Waga
- 79g
- Model
- Gladius III Wireless AimPoint
- Długość przewodu
- 2m
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711081757726
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także