Targus Mysz bezprzewodowa BlueTrace Ergonomic Antimcrobial
Targus Mysz bezprzewodowa BlueTrace Ergonomic Antimcrobial Targus Mysz bezprzewodowa BlueTrace Ergonomic Antimcrobial to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Targus Mysz bezprzewodowa BlueTrace Ergonomic Antimcrobial
Targus Mysz bezprzewodowa BlueTrace Ergonomic Antimcrobial to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 12,7 x 8,3 x 4,4 cm. Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AA.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Model | AMW584GL |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 120g |
| Wymiary | 12,7 x 8,3 x 4,4 cm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 7
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Radio 2,4 GHz
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1600dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 12,7 x 8,3 x 4,4 cm
- Waga
- 120g
- Model
- AMW584GL
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 5051794034257
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także