Dell Klawiatura i mysz do współpracy Premier KM900 US
Dell Klawiatura i mysz do współpracy Premier KM900 US Dell Klawiatura i mysz do współpracy Premier KM900 US to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. KM900.
Dell Klawiatura i mysz do współpracy Premier KM900 US
Dell Klawiatura i mysz do współpracy Premier KM900 US to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Wymiary: 439.7 x 121.6 x 20.7 mm, 89.8 x 126.7 x 45.8 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 1 |
| Liczba rolek | 7 |
| Model | KM900 |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rodzaj klawiatury | Standard |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 128.4g, 728g |
| Wymiary | 439.7 x 121.6 x 20.7 mm, 89.8 x 126.7 x 45.8 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
| Zestaw z myszką | Tak |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 1
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- 7
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Android
Chrome OS
Linux
Mac OS
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11 - Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 89.8 x 126.7 x 45.8 mm
439.7 x 121.6 x 20.7 mm - Waga
- 128.4g
728g - Model
- KM900
- Rodzaj klawiatury
- Standard
- Zestaw z myszką
- Tak
- Separator - nagłówek
- Podświetlana klawiatura
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116451303
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także