Kensington Mysz Pro Fit MY630 EQ BT
219,00 zł
Brutto
Kensington Mysz Pro Fit MY630 EQ BT. Model: MY630. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Kensington Mysz Pro Fit MY630 EQ BT
Kensington Mysz Pro Fit MY630 EQ BT to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
MY630
Model
Bluetooth, Radio 2,4 GHz
Interfejs
36 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs: Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Wymiary: 134.3 x 76.23 x 74.65 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Model | MY630 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 2400dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 1000dpi |
| Waga | 0.108kg |
| Wymiary | 134.3 x 76.23 x 74.65 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Akumulator |
K72482WW
5 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Liczba przycisków
- 7
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 1000dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 2400dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Akumulator
- Wymiary
- 134.3 x 76.23 x 74.65 mm
- Waga
- 0.108kg
- Model
- MY630
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 085896724827
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także