YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth + USB 2,4GHz YMS 2010SR GYRO
YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth + USB 2,4GHz YMS 2010SR GYRO. Model: YMS 2010SR GYRO. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth + USB 2,4GHz YMS 2010SR GYRO
YENKEE Mysz bezprzewodowa Dual Bluetooth + USB 2,4GHz YMS 2010SR GYRO to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 105 x 61 x 39 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | 2x barteia AA |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny, Czarny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | YMS 2010SR GYRO |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 3200dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 1000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 131g |
| Wymiary | 105 x 61 x 39 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 6
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Srebrny - Liczba rolek
- 1
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 1000dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 3200dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 105 x 61 x 39 mm
- Waga
- 131g
- Model
- YMS 2010SR GYRO
- Akcesoria w zestawie
- 2x barteia AA
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590669377145
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także