Trust Bezprzewodowa mysz OZAA+ Multi-Connect Czarna
170,00 zł
Brutto
Trust Bezprzewodowa mysz OZAA+ Multi-Connect Czarna. Model: Ozaa+. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Trust Bezprzewodowa mysz OZAA+ Multi-Connect Czarna
Trust Bezprzewodowa mysz OZAA+ Multi-Connect Czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Ozaa+
Model
USB
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 120 x 80 x 46 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | Ozaa+ |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 104g |
| Wymiary | 120 x 80 x 46 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V, Bateria |
24820
30 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Bateria
USB 5V - Wymiary
- 120 x 80 x 46 mm
- Waga
- 104g
- Model
- Ozaa+
- Zasięg
Specyficzne kody
- EAN13
- 8713439248203
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także