Kensington Bezprzewodowa mysz Pro Fit Ergo
Kensington Bezprzewodowa mysz Pro Fit Ergo. Model: Pro Fit Ergo. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Kensington Bezprzewodowa mysz Pro Fit Ergo
Kensington Bezprzewodowa mysz Pro Fit Ergo to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Mysz Adapter USB-A 2,4 GHz 1 bateria AA Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna i dokument zgodności . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: Długość: 112 mm Szerokość: 76 mm Wysokość: 71 mm . Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AA.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Mysz Adapter USB-A 2,4 GHz 1 bateria AA Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna i dokument zgodności |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | Pro Fit Ergo |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 93.5g |
| Wymiary | Długość: 112 mm Szerokość: 76 mm Wysokość: 71 mm |
| Zasięg | 20m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- Długość: 112 mm Szerokość: 76 mm Wysokość: 71 mm
- Waga
- 93.5g
- Model
- Pro Fit Ergo
- Akcesoria w zestawie
- Mysz Adapter USB-A 2,4 GHz 1 bateria AA Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna i dokument zgodności
- Zasięg
- 20m
Specyficzne kody
- EAN13
- 5028252605960
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także