Trust Mysz gamingowa GXT 144 REXX
Trust Mysz gamingowa GXT 144 REXX. Model: GXT 144 REXX. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Trust Mysz gamingowa GXT 144 REXX
Trust Mysz gamingowa GXT 144 REXX to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Pionowa mysz do gier Instrukcja obsługi Naklejka do gier . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Kolory LED Pełna RGB Regulowane kolory LED Zaawansowane oprogramowanie do gier do regulacji świateł i przycisków programu . Wymiary: 121 x 78 x 72 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Pionowa mysz do gier Instrukcja obsługi Naklejka do gier |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | GXT 144 REXX |
| Podświetlenie | Tak |
| Pozostałe parametry | Kolory LED Pełna RGB Regulowane kolory LED Zaawansowane oprogramowanie do gier do regulacji świateł i przycisków programu |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 250dpi |
| Waga | 138g |
| Wymiary | 121 x 78 x 72 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 250dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Tak
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 121 x 78 x 72 mm
- Waga
- 138g
- Model
- GXT 144 REXX
- Pozostałe parametry
- Kolory LED Pełna RGB Regulowane kolory LED Zaawansowane oprogramowanie do gier do regulacji świateł i przycisków programu
- Długość przewodu
- Akcesoria w zestawie
- Pionowa mysz do gier Instrukcja obsługi Naklejka do gier
Specyficzne kody
- EAN13
- 8713439229912
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także