YENKEE Mysz bezprzewodowa pionowa Dual 2,4GGz/BT5.0/BT3.0 akumulator
96,99 zł
Brutto
YENKEE Mysz bezprzewodowa pionowa Dual 2,4GGz/BT5.0/BT3.0 akumulator. Model: ERGO PRO. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
YENKEE Mysz bezprzewodowa pionowa Dual 2,4GGz/BT5.0/BT3.0 akumulator
YENKEE Mysz bezprzewodowa pionowa Dual 2,4GGz/BT5.0/BT3.0 akumulator to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
ERGO PRO
Model
USB, Bluetooth
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Wymiary: 126 x 82 x 76 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB, Bluetooth |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Model | ERGO PRO |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 3200dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 800dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 125g |
| Wymiary | 126 x 82 x 76 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Akumulator |
YMS 5040 ERGO PRO
1 Przedmiot
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 5
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
USB - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 800dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 3200dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Akumulator
- Wymiary
- 126 x 82 x 76 mm
- Waga
- 125g
- Model
- ERGO PRO
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590669344215
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także