HyperX Mysz bezprzewodowa Z3700 Czarna Europe V0L79AA ABB
HyperX Mysz bezprzewodowa Z3700 Czarna Europe V0L79AA ABB HyperX Mysz bezprzewodowa Z3700 Czarna Europe V0L79AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
HyperX Mysz bezprzewodowa Z3700 Czarna Europe V0L79AA ABB
HyperX Mysz bezprzewodowa Z3700 Czarna Europe V0L79AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Mysz Dokumentacja Karta gwarancyjna Bateria AA Nanoodbiornik USB . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 101 x 60 x 25,3 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Mysz Dokumentacja Karta gwarancyjna Bateria AA Nanoodbiornik USB |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | HP Z3700 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1200dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 0.05kg |
| Wymiary | 101 x 60 x 25,3 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1200dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 101 x 60 x 25,3 mm
- Waga
- 0.05kg
- Model
- HP Z3700
- Akcesoria w zestawie
- Mysz Dokumentacja Karta gwarancyjna Bateria AA Nanoodbiornik USB
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 889894813145
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także