HyperX Mysz bezprzewodowa 280 Silent czarna 19U64AA ABB
HyperX Mysz bezprzewodowa 280 Silent czarna 19U64AA ABB HyperX Mysz bezprzewodowa 280 Silent czarna 19U64AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
HyperX Mysz bezprzewodowa 280 Silent czarna 19U64AA ABB
HyperX Mysz bezprzewodowa 280 Silent czarna 19U64AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Klucz sprzętowy; Skrócona instrukcja obsługi; Informacje o produkcie; Karta gwarancyjna . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs: USB, Radio 2,4 GHz. Wymiary: 110 x 71 x 40 mm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Klucz sprzętowy; Skrócona instrukcja obsługi; Informacje o produkcie; Karta gwarancyjna |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | HP 280 Silent |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1200dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 0.07kg |
| Wymiary | 110 x 71 x 40 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Radio 2,4 GHz
USB - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1200dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 110 x 71 x 40 mm
- Waga
- 0.07kg
- Model
- HP 280 Silent
- Akcesoria w zestawie
- Klucz sprzętowy; Skrócona instrukcja obsługi; Informacje o produkcie; Karta gwarancyjna
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 195122197476
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także