Dell Bezprzewodowa mysz MS5120W Czarna
118,00 zł
Brutto
Dell Bezprzewodowa mysz MS5120W Czarna. Model: MS5120W. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Dell Bezprzewodowa mysz MS5120W Czarna
Dell Bezprzewodowa mysz MS5120W Czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
MS5120W
Model
Bluetooth, Radio 2,4 GHz
Interfejs
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Wymiary: Szerokość: 6.15 cm Głębokość: 10.45 cm Wysokość: 3.83 cm . Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AA.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | MS5120W |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 73.7g |
| Wymiary | Szerokość: 6.15 cm Głębokość: 10.45 cm Wysokość: 3.83 cm |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
570-ABHO
30 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- Szerokość: 6.15 cm Głębokość: 10.45 cm Wysokość: 3.83 cm
- Waga
- 73.7g
- Model
- MS5120W
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116366782
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także