Dell Mysz bezprzewodowa Alienware AW620M Lunar light
333,99 zł
Brutto
Dell Mysz bezprzewodowa Alienware AW620M Lunar light. Model: AW620M. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Dell Mysz bezprzewodowa Alienware AW620M Lunar light
Dell Mysz bezprzewodowa Alienware AW620M Lunar light to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
AW620M
Model
USB
Interfejs
2m
Długość przewodu
24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Połączenie: Przewodowe, Bezprzewodowe. Wymiary: 41,5 x 77,8 x 131,5 mm. Zasilanie (lista): USB 5V, Akumulator wbudowany.
Specyfikacja techniczna
| Długość przewodu | 2m |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Szary |
| Liczba przycisków | 7 |
| Model | AW620M |
| Podświetlenie | Tak, RGB |
| Połączenie | Przewodowe, Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 26000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 91g |
| Wymiary | 41,5 x 77,8 x 131,5 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V, Akumulator wbudowany |
545-BBFC
5 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 7
- Kolor (wyliczeniowy)
- Szary
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
Przewodowe - Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 26000dpi
- Podświetlenie
- RGB
Tak - Zasilanie (lista)
- Akumulator wbudowany
USB 5V - Wymiary
- 41,5 x 77,8 x 131,5 mm
- Waga
- 91g
- Model
- AW620M
- Długość przewodu
- 2m
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116442257
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także