MSI Mysz Przewodowa Clutch GM08
92,00 zł
Brutto
MSI Mysz Przewodowa Clutch GM08. Model: Clutch GM08. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
MSI Mysz Przewodowa Clutch GM08
MSI Mysz Przewodowa Clutch GM08 to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Clutch GM08
Model
USB
Interfejs
1.8m
Długość przewodu
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 128 x 68.5 x 40.5 mm.
Specyfikacja techniczna
| Długość przewodu | 1.8m |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Model | Clutch GM08 |
| Podświetlenie | Tak |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 3200dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 200dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 92g |
| Wymiary | 128 x 68.5 x 40.5 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
S12-0401800-CLA
13 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 6
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 200dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 3200dpi
- Podświetlenie
- Tak
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 128 x 68.5 x 40.5 mm
- Waga
- 92g
- Model
- Clutch GM08
- Długość przewodu
- 1.8m
Specyficzne kody
- EAN13
- 824142218440
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także