HyperX Mysz przewodowa Classic 1000 czarna - 4QM14AA ABB
HyperX Mysz przewodowa Classic 1000 czarna - 4QM14AA ABB HyperX Mysz przewodowa Classic 1000 czarna - 4QM14AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
HyperX Mysz przewodowa Classic 1000 czarna - 4QM14AA ABB
HyperX Mysz przewodowa Classic 1000 czarna - 4QM14AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Mysz przewodowa HP 1000 Informacje o produkcie Karta gwarancyjna Skrócona instrukcja obsługi . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: HP Wired Mouse 1000. Wymiary: 10 x 5.85 x 3.95 cm.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Mysz przewodowa HP 1000 Informacje o produkcie Karta gwarancyjna Skrócona instrukcja obsługi |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | HP Wired Mouse 1000 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1200dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 0.07kg |
| Wymiary | 10 x 5.85 x 3.95 cm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1200dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 10 x 5.85 x 3.95 cm
- Waga
- 0.07kg
- Model
- HP Wired Mouse 1000
- Akcesoria w zestawie
- Mysz przewodowa HP 1000 Informacje o produkcie Karta gwarancyjna Skrócona instrukcja obsługi
Specyficzne kody
- EAN13
- 192545918244
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także