Hama Mysz bezprzewodowa ergonomiczna EMW-500 Czarna
121,99 zł
Brutto
Hama Mysz bezprzewodowa ergonomiczna EMW-500 Czarna. Model: EMW-500. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Hama Mysz bezprzewodowa ergonomiczna EMW-500 Czarna
Hama Mysz bezprzewodowa ergonomiczna EMW-500 Czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
EMW-500
Model
USB, Radio 2,4 GHz
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: USB, Radio 2,4 GHz. Wymiary: 8,6 x 11,5 x 7,1 cm. Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AA.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Model | EMW-500 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1800dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 1000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 240g |
| Wymiary | 8,6 x 11,5 x 7,1 cm |
| Zasięg | 8m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
182699
1 Przedmiot
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 6
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- Radio 2,4 GHz
USB - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 1000dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1800dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 8,6 x 11,5 x 7,1 cm
- Waga
- 240g
- Model
- EMW-500
- Zasięg
- 8m
Specyficzne kody
- EAN13
- 4047443370396
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także