YENKEE Mysz przewodowa USB symetryczna 3 przyciski optyczna 1000DPI
13,99 zł
Brutto
YENKEE Mysz przewodowa USB symetryczna 3 przyciski optyczna 1000DPI. Model: BASIC. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
YENKEE Mysz przewodowa USB symetryczna 3 przyciski optyczna 1000DPI
YENKEE Mysz przewodowa USB symetryczna 3 przyciski optyczna 1000DPI to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
BASIC
Model
USB
Interfejs
150cm
Długość przewodu
24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Wymiary: 111 x 65 x 39 mm.
Specyfikacja techniczna
| Długość przewodu | 150cm |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | BASIC |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Wymiary | 111 x 65 x 39 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
YMS 0003BK BASIC
3 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 111 x 65 x 39 mm
- Waga
- Model
- BASIC
- Długość przewodu
- 150cm
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590669355853
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także