Dell Bezprzewodowa mysz MS5320W
161,00 zł
Brutto
Dell Bezprzewodowa mysz MS5320W. Model: MS5320W. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Dell Bezprzewodowa mysz MS5320W
Dell Bezprzewodowa mysz MS5320W to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
MS5320W
Model
Bluetooth, Radio 2,4 GHz
Interfejs
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
Szary
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Wymiary: Szerokość: 6.97 cm Głębokość: 11.45 cm Wysokość: 4.16 cm . Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AA.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Szary |
| Model | MS5320W |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Wymiary | Szerokość: 6.97 cm Głębokość: 11.45 cm Wysokość: 4.16 cm |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
570-ABHI
30 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Szary
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- Szerokość: 6.97 cm Głębokość: 11.45 cm Wysokość: 4.16 cm
- Waga
- Model
- MS5320W
Specyficzne kody
- EAN13
- 5397184289037
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także