Kensington Trackball ProFit Ergo TB550
Kensington Trackball ProFit Ergo TB550 Kensington Trackball ProFit Ergo TB550 to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. Pro Fit Ergo TB550 Model USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz.
Kensington Trackball ProFit Ergo TB550
Kensington Trackball ProFit Ergo TB550 to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs: USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Model: Pro Fit Ergo TB550. Pozostałe parametry: Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10 lub nowszy macOS 10.14 lub nowszy ChromeOS V91 lub nowszy iPadOS 16.4.1 lub nowszy .
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Grafitowy |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | Pro Fit Ergo TB550 |
| Podświetlenie | Tak |
| Pozostałe parametry | Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10 lub nowszy macOS 10.14 lub nowszy ChromeOS V91 lub nowszy iPadOS 16.4.1 lub nowszy |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 400dpi |
| Sensor myszy | Trackball |
| Waga | 142.6g |
| Wymiary | 138.16 x 93.44 x 50.1 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Trackball
- Liczba przycisków
- 7
- Kolor (wyliczeniowy)
- Grafitowy
- Liczba rolek
- 1
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz
USB - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 400dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1600dpi
- Podświetlenie
- Tak
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 138.16 x 93.44 x 50.1 mm
- Waga
- 142.6g
- Model
- Pro Fit Ergo TB550
- Pozostałe parametry
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10 lub nowszy macOS 10.14 lub nowszy ChromeOS V91 lub nowszy iPadOS 16.4.1 lub nowszy
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 085896721963
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także