YENKEE Mysz bezprzewodowa YMS 2035 SILENCIO 6 cichych przycisków
YENKEE Mysz bezprzewodowa YMS 2035 SILENCIO 6 cichych przycisków YENKEE Mysz bezprzewodowa YMS 2035 SILENCIO 6 cichych przycisków to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
YENKEE Mysz bezprzewodowa YMS 2035 SILENCIO 6 cichych przycisków
YENKEE Mysz bezprzewodowa YMS 2035 SILENCIO 6 cichych przycisków to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Pozostałe parametry: Ciche przełączniki Ergonomiczny kształt Wyłączanik zasilania i automatyczny tryb oszczędzania energii . Wymiary: 116 x 74 x 44 mm. Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AA.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | SILENCIO |
| Pozostałe parametry | Ciche przełączniki Ergonomiczny kształt Wyłączanik zasilania i automatyczny tryb oszczędzania energii |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 93g |
| Wymiary | 116 x 74 x 44 mm |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Radio 2,4 GHz
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 116 x 74 x 44 mm
- Waga
- 93g
- Model
- SILENCIO
- Pozostałe parametry
- Ciche przełączniki Ergonomiczny kształt Wyłączanik zasilania i automatyczny tryb oszczędzania energii
- Akcesoria w zestawie
- Zasięg
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590669310869
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także